Смерть-це стріла, що спрямована в тебе, життя це час для її польоту


Previous Entry Share Next Entry
Надибано і збережено
vyuko_z_lycka
2016 год. Нефть по 45. роисся воюет с ИГИЛом. Потом приходят америкосы и дают в рыло всем (Асаду,пукину, Игилу...) и строят газопроводы из Ирана и Катара в Европу. При этом назначают Израиль смотрящим, а Турцию делают исполнителем. 2017 год. Нефть по 35. Активы роисси арестованны по делу ЮКОСа. Украина подает иски на 100 мдлр. 2018 год. пукин "побеждает на выборах". По всей роиссе голодные бунты перерастают в майданы. Внезапно сообщается о смертельной болезни пукина. И.О. президента Медвед. Вертикаль власти сыпится как хвоя с новогодней елки в феврале. Губернаторы областей способных себя прокормить обьявляют свои области независимыми государствами и просят денег на прокорм населения. Им дают деньги, но взамен забирают ядерное оружие и средства доставки. Губернаторы - президенты дружат с Западом как Ельцин при нефти по 20 долл. Крым возвращают Украине, а за одно ростовскую и воронежскую области. Правый Сектор используют как стабилизирующий фактор на Кавказе. 2020 год. В Прибалтику, Польшу, Беларусь, Украину, некоторые огрызки роисси,Румынию, Грецию, Болгарию и страны бывшей Югославии переносится производство из Китая. Это вызывает острейший экономический кризис в Китае. Китайцы бунтуют против КПК. Происходит кровавая гражданская война в Китае. 2025 год. Англосаксонская цивилизация получает полное доминирование на планете.

  • 1
Как всегда - одни влажные мечты. Почему украинцы даже на языковом уровне пассивны? Кто-то придет (Обама, Трамп, ЕС и пр.) и осуществит все мечты украинцев? В эту же тему сакрализаия голодомора - большевики пришли и уморили украинцев просто из ненависти.

почему из ненависти, ок. 5 тыщ крестьянских восстаний против коллективизации.

Ці дані старанно приховують.

> ростовскую и воронежскую области
Не перший раз чую, і кожен раз не можу зрозуміти: НАВІЩО?

Как это зачем? А кто будет голосовать за Партию регионов Оппозиционный блок, если не Воронеж с Ростовом?

ну, на мій погляд, населення цих земель буде не проти вирватися з мордору - та ще й під гарним справедливим гаслом повернення територій Україні після великоросійської, більшовицької окупації та гебешної наруги.
Витіснемо РФ з Чорного і Азовського морів - за Азовське нам подякують країни південного узбережжя (бо РФ себе веде там як господар, навіть гірше)

Не будите парня.. Пусть наслаждается... Только вот сны почему-то на русском..

Хахахахахахахаха)))))) а почему всего на сто мильярдов иск? Почему не на сто трильенов? И почему всего две области? На большее фантазии не хватило? СУГС БЛЯ!

"2016 год. Нефть по 45. роисся воюет с ИГИЛом. Потом приходят америкосы и дают в рыло всем (Асаду,пукину, Игилу...) и строят газопроводы из Ирана и Катара в Европу. При этом назначают Израиль смотрящим, а Турцию делают исполнителем"
-- так це вже сталося чи ні?

Взагалі вже переводять виробництва з Китаю, а не в колись там в майбутньому.

В Китаї ніколи не було високотехнологічного виробництва.

Процесори це високотехнологічне виробництво?

Які процесори? Високотехнологічне виробництво — це виробництво засобів виробництва процесорів та відповідні технології та матеріалознавство. Цього Китай не має і, на мою думку, не матиме ще довго. Такі речі мають лише США, ЄС та Японія. Китай — це контрактна фабрика ширпотребу, якщо казати простими словами.

Основа високих технологій — це новітні матеріали і матеріалознавство, що їх стосується, а також приладобудування. Китай цього не має. Скажу більше. Всесвітньо відомі велетенські китайські контрактні виробники працюють за іноземними технологічними процесами та під наглядом іноземних фахівців, а також містять в собі вагому частку іноземного (західного) капіталу. Китай сам по собі нічого виробляти не може. Абсолютно все справді високотехнологічне, без винятків, є іноземного (західного або за посередництвом Японії чи Тайваню) походження.

Скажімо, більш конкретно, обладнання для виробництва процесорів виготовляють лише декілька фірм у світі: ASML, Nikon тощо. Без такого обладнання нема комерційного сенсу робити пластини, навіть якщо можеш.

Аналогічно до речі про робототехніку та мехатроніку - всі інтелектуальні цінності та потенціал у Штатах і Німеччині, навіть Японія тут не більше ніж потішні кривляння із задурювання очі публіці своїми поділками які навіть на презентаціях не пожуть не наїбнутися.

Власне, так. Пафосний портрет всесвітньої фабрики новітніх технологій Китаю намалювали, мабуть, самі ж китайські начальники при мовчазній згоді Заходу для загальної вигоди, бо цей портрет кумедно виглядає при дещиці знань про те, як то воно влаштовано й працює. Китай має певну перспективу, безперечно, але це аж ніяк не світове лідерство ні в жодній сучасній галузі, яка потребує глибокого знання та досвіду.

Прелесть какая!
А ещё есть?

Амеры строят газопровод из Ирана и Катара на,в Украину.Вот так правильно будет!

2017 год. Нефть по 35.

НЕФТЬ - 52 руб.

USD курс ЦБ РФ на 22/03 - 57,2 руб.

EUR ЦБ - 61,7 руб.

1 гривна - 2 рубля

  • 1
?

Log in