Смерть-це стріла, що спрямована в тебе, життя це час для її польоту


Previous Entry Share Next Entry
Повтор
vyuko_z_lycka
Завтра маю день народження. Не те щоб буду якось святкувати, але то буде за час з Майдану перший день народження не в АТО. А на наступний день повезу машинкою хлопцям нашим в місця де гримить не грім, дещо що ну ніяк не вишлеш новою поштою чи передасти через когось. Але з наступними подіями певно на вівторок перенесемо.
Маю біду. Буквально годину назад бахнуло колесо в мене, от прямо на проспекті Перемоги бахнуло. А з запаски поставив не зовсім те що потрібно. І то якби побратими з К-2 не допомогли то й того не було .
Я до чого то все?
А чи не подарує хтось на мій тридцять шостий день народження мені колесо? Тим більше то не особисто мені, а на машинку з допомогою якої досить таки багато доброго робимо нам, а кацапам багацько поганого!
ПриватБанк 5168 7572 9626 6747
Дуже дякую за поздоровлення!!!
Слава Нації!!!

  • 1
смерть ворогам. зараз переведу дещицю

А пайпал є? Бо ми з Америки не маємо Приватбанку.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

z miasta Gdańska

Бери добру резину (Бажано пару. А те, що є старе - на запаску), то питання безпеки. Кинув на карту трохи задля тої мети.
Будь здоров!

Дякую. Беру всі чотири, щоб точно не було проблеми. Бо коли бахнуло колесо добряче налякало, буду впевнений що усі чотири в нормі

Дякую. Беру всі чотири, щоб точно не було проблеми. Бо коли бахнуло колесо добряче налякало, буду впевнений що усі чотири в нормі

  • 1
?

Log in

No account? Create an account