Смерть-це стріла, що спрямована в тебе, життя це час для її польоту


Previous Entry Share Next Entry
(no subject)
vyuko_z_lycka
Багато хто пише в ці дні про Майдан, викладає фото. Одночасно з цим і велика кількість "а для чого було, що це дало"? Ще в чотирнадцятому були намагання розмовляти, пояснювати, зараз вже ні, давно вже стало розділення на свій і чужий, так простіше, так надійніше. Два світи, перший що живе цією країною, допомагає фронту своєю участю, ті які розуміють що кілометри відсутні від їх хати до фронту ніяк не дає відчуття безпеки. Друга половина робить вигляд що їх це не обходить, що це десь далеко, що це не їх справа. Чоловіки що в Києві кажуть "а для чого це тобі, за кого ти там воюєш, я от за цю владу воювати не піду".
Я знаю що зробив Майдан, знаю що він дав особисто мені. Майдан не був за ставлення якоїсь певної політичної сили, не був за зменшення курсу долара чи здешевлення комуналки. Майдан був за зміщення з трону тодішнього тирану і проведення чесних виборів. Обох своїх цілей він досягнув. Всі решта теперішніх гнилих розмов являються спекуляцію подіями трирічної давності. Майдан змінив фактично кожного в цій країні, та й за межами України теж, в різній мірі, але змінив. Ми стали нацією, навіть якщо ми самі це ще не відчуваємо в повній мірі. Ми йдемо вперед, ми станемо сильною і прекрасною країною, хай навіть не так швидко як би нам хотілось.
Майдан відкрив очі на велику кількість речей. На нас, на наше відношення до себе, до ближніх, до країни. Відкрились очі на сусіда, на "братський народ ". Ми змінились внутрішньо, змінились наші погляди на світ і як раніше ніколи вже не буде. Події Майдану і подальша війна не забудеться подальшими поколіннями. Діти, чиє дитинство проходить з постійними новинами про похорони наших солдатів від обстрілів росіян, ніколи цього не забудь, вони передадуть цю пам'ять своїм дітям.
Ми ніколи вже не станемо колишніми. Ми зачерствіли і озлобились. Чергові новини про смерть з керівництва бойовиків чи керівництва РФ несе нам радість. Росіяни самі навчили нас цьому. Навчили нас власним прикладом. Коли ми хоронили Небесну Сотню, вони дали притулок тому хто винен в тих розстрілах і ще до того як виросла трава на могилах, вони привели "зелених чоловічків" в наш Крим. Вони раділи що вкрали в нас нашу територію. Коли вони кричали про страшну київську хунту, ми надавали прихисток тисячам біженців зі Сходу, що тікали від тих яких там немає й до цього часу. В той час як я і тисячі таких самих, в різномасній формі, а кому повезло то ще й в волонтерському броніку, йшли захищати свою землю, вони раділи кожному нашому загиблому герою. Вони раділи тоді коли їх кадрові військові знищували нас в котлах. Вони радісно спостерігали на своїх каналах знущання над нашими полоненими.
Наші душі випалені як пустеля. В них не лишилося місця для псевдохристиянського всепрощення. Не буде цього, не чекайте. Смерті тих хто несе "русскій мір" приносить нам відчуття глибокої радості. Тому що в Гаагу при їх житті ми не віримо. А більше їм жити причин немає для чого.
Слава Україні!

  • 1
так
когда у меня вопрошают с сарказмом, мол, "тот Майдан дал тебе то, что ты хотела?"
мешая в кучу евроитеграцию, безвиз, людей, коней и колбасу по 2,20

я всегда уверенно отвечаю "Полностью оправдал ожидание. Я хотела одного "Зэка геть!" я это получила это на 100%

и да, присоединяюсь "Смерті тих хто несе "русскій мір" приносить нам відчуття глибокої радості"


Слава Україні!

Edited at 2017-02-21 05:47 pm (UTC)

Героям слава!
Саме так, пані Мюллєр, повністю згоден з Вами.
І вітаю Вас, радий знов Вас бачити.

Мені він дав почуття любові до країни. Перед ним я вже готувався валити до Польщі, був впевнений що хрест на житті в Україні. Ніколи навіть сам себе не міг би назвати бодай маленьким патріотом. А він і подальші події змінили мене кардинально

Меня патриоткой Украины сделал первый Майдан 2004го
До него я была ватой "Роися Вперде", как я сейчас догадываюсь-вспоминаю :)))

Під час першого я був в Чечні, МНС. І аж ніяк не тягнуло

Я навіть меншого прагнув — аби Україна вже надалі не була отим затхлим болотом, де потроху безнадійно гинуло українство. Майдан дав моїй земли і мені особисто нове дихання і лік від безнадії. Від смерти до життя. :)

Викладати раніше не опубліковані фото - це добре

Майданні особливо.

У мене їх і десятка не набереться

Ті, що на третьому поверсі Кабміну вже всі бачили

якусь цінність мають лише ті, котрих не біло в наявності раніше.

а що на третьому поверсі?

Ті ж самі фото майдану що давно опубліковані в ітернет

вже не пам'ятаю в якому репортажі згадувалось...

А навіщо було прибирати тирана? Щоб здобути незалежність чи щоб поставити нового тирана який продовжує уперто вести країну в русскій мір? Он уже і тиранічний пакет Ярової готовий, а диктаторські закони давно прийняті.

Героям Слава!


Чудовий текст.

Героям слава

Па добраму вам зайздрошчу і спачуваю. І ўпэўнена, што у вас усё атрымаецца.

Так і буде!
Жиє Бєларусь!

Клятi москалi снова виноваты?!
Сами, всё сами...
Денацификация...

Чого тебе скрізь так багато, ольгинська худобо? Йди собі геть.

Разом нас багато?

нас багато, а на вас насрати.

Так шо, Слава Героям?

"Майдан був за зміщення з трону тодішнього тирану "

А в чём проявилась "тирания тирана"?
По мне - так он просто перестал понимать, что нельзя высоко взлетать над собственным окружением.
В итоге они и окрысились на него, а тут ещё и такая мощная поддержка в виде "западного ветра".

Кацап, пошел на хуй за поребрик.

героям слава! дяка, вуйку!
Майдан був за Україну, яка стояла на краю мордорської прірви, й він мети досяг - Україна є й вона розвивається, повільно, але йде вперед. Майдан був нашим Рубіконом й ми його перейшли.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account