Смерть-це стріла, що спрямована в тебе, життя це час для її польоту


Previous Entry Share Next Entry
(no subject)
vyuko_z_lycka
Любов - це бій, - сказав імператор, - хіба ти не знаєш?
- Знаю, - відповів доктор. - Але я знаю також солдатів, які без рук, без ніг, з кишками, що волочаться за ними, зубами рвали ворога, тому що їх чекали удома улюблені жінки. Я пройшов разом з ними через сімнадцяти великих битв, і я знаю, чиї імена вони вихаркують разом з кров'ю, коли я відрізую ним загангренені руки і ноги. Я знаю, кого вони звуть, коли лежать, вивернули навиворіт, на моєму залитому кров'ю операційному столі. Вони звуть своїх жінок. І тільки тому і виживають, що ті, в їх задимленій больовим шоком свідомості, приходять до них і співають пісні про любов, і кладуть їм руки на голови - і солдати виживають. Не тому що я хороший лікар, а тому що ним є за що триматися в цьому пеклі. Так, їх професія - ненависть, але це зовні. А зсередини. Ви знаєте, що тримає їх зсередини?

  • 1
Пусть и земные, и небесные ангелы берегут вас.

Вуйку, нехай ангели охороняють вас і ваших друзів. Ви свій журнал скопіювали на Дрімі? Тут кажуть скоро капець почнеться.

Ні, не робив нічого. Я ж з жежешних динозаврів)

Є резон скопіювати. В разі застосування до вашого журналу цензури за РФ-івськими законами (на що нові власники ЖЖ м'яко але настійливо натякнули пару днів тому), від змісту вашого журналу навряд чи щось залишиться. Шкода буде.

Тим більше що міграція всього вмісту журналу з ЖЖ на дрім та налаштування кроспосту нових постів із дріма в ЖЖ - прості та добре документовані. Для виконання цих операцій не обов'язково бути тонким знавцем. Якщо доцільно - підкину посилання на описи цих дій.

Дінозаври це добре, але кацапи у будь який момент можуть без попередження закрити журнал. Жаль буде втратити роки і роки записів про життя і події. Скопіювати на Дрім було б зовсім непогано.

Edited at 2017-04-06 10:02 pm (UTC)

  • 1
?

Log in

No account? Create an account