vyuko_z_lycka (vyuko_z_lycka) wrote,
vyuko_z_lycka
vyuko_z_lycka

Повтор

Завтра маю день народження. Не те щоб буду якось святкувати, але то буде за час з Майдану перший день народження не в АТО. А на наступний день повезу машинкою хлопцям нашим в місця де гримить не грім, дещо що ну ніяк не вишлеш новою поштою чи передасти через когось. Але з наступними подіями певно на вівторок перенесемо.
Маю біду. Буквально годину назад бахнуло колесо в мене, от прямо на проспекті Перемоги бахнуло. А з запаски поставив не зовсім те що потрібно. І то якби побратими з К-2 не допомогли то й того не було .
Я до чого то все?
А чи не подарує хтось на мій тридцять шостий день народження мені колесо? Тим більше то не особисто мені, а на машинку з допомогою якої досить таки багато доброго робимо нам, а кацапам багацько поганого!
ПриватБанк 5168 7572 9626 6747
Дуже дякую за поздоровлення!!!
Слава Нації!!!
Subscribe

 • Звільнення за станом здоров'я

  Минула ціла доба з тої години як я став цивільною людиною. Дякую усім хто був поруч, хто підтримував мене ці чотири роки словом і ділом. Попереду…

 • Сергій Петрович Кульчицький

  З днем народження генерале! Ти будеш завжди в нашій пам'яті

 • (no subject)

  Сьогодні у мене дата. Чергова дата. Складний досить день Чотири роки як я приїхав на Майдан, в другу сотню самооборони. Я їхав туди на три-чотири…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments