(no subject)

"Посмотри мой семейный альбом.
Это я после пятого класса!
Это мой покосившийся дом
В самом центре большого Донбасса.
Это папа! Приехал с Урала,
А отец его был с Тамбовщины.
Это бабушка Уля и мама -
Украинки с цветущей Сахновщины.
Этот парень высокий.... с шампанским -
Из Перми. Мой двоюродный брат.
…Его сын нынче в нашем Луганске
Направляет на жителей «Град».
Он звонил нам настойчиво в праздники,
Папу нашего звал дядей Гѐрой ,
А вчера написал в «Одноклассниках»,
Что поставит нас к стенке, «бандеров»…
Вот поездка гурьбой в Ленинград.
Это Коля. Тихоня и рохля.
…А сегодня – российский комбат.
Обещал, что мы все передохнем.
Это лагерь на море. И Света,
Нам читала стихи до заката,
Посвятила себя всю балету,
А вчера обложила нас матом…
Однокурсник мой, просто Иван.
Он писатель и мастер слова.
Проклял в книгах своих Майдан
И назвал трескотней нашу мову.
Эта женщина с тазиком груш
И ведром алычи - тетя Валя.
От осколка погиб ее муж,
Старший сын третий месяц в подвале.
Этот мальчик давно уже дед,
Выкладав українську в школе.
Забулдыга, алкаш-сосед
Расстрелял его в чистом поле…
… Я смотрю свой семейный альбом.
Не прощу! Ни сейчас, ни потом!
Тетяна Малахова
2014 "

(no subject)

Любов - це бій, - сказав імператор, - хіба ти не знаєш?
- Знаю, - відповів доктор. - Але я знаю також солдатів, які без рук, без ніг, з кишками, що волочаться за ними, зубами рвали ворога, тому що їх чекали удома улюблені жінки. Я пройшов разом з ними через сімнадцяти великих битв, і я знаю, чиї імена вони вихаркують разом з кров'ю, коли я відрізую ним загангренені руки і ноги. Я знаю, кого вони звуть, коли лежать, вивернули навиворіт, на моєму залитому кров'ю операційному столі. Вони звуть своїх жінок. І тільки тому і виживають, що ті, в їх задимленій больовим шоком свідомості, приходять до них і співають пісні про любов, і кладуть їм руки на голови - і солдати виживають. Не тому що я хороший лікар, а тому що ним є за що триматися в цьому пеклі. Так, їх професія - ненависть, але це зовні. А зсередини. Ви знаєте, що тримає їх зсередини?

Що ж, тепер і я своїх п'ять копійок

Росіяни по своїй суті раби. Коли у нас беркут зачепив дітей піднялись мільйони, з подальшим спалюванням автозаків, побиттям ментів і скидуванням режиму. Як показали їх мітинги, максимум що можуть зробити росіяни це фотографувати на телефон і кричати "Позор". Дійсно позор.
Ця нація завжди буде рабом в свого правителя, немає у них прагнення свободи. Який до біса один народ, вони нам навіть не родичі.

Олівець

Усім нормальним, правильним, бойовим нацикам!!!
Передусім рідному батальйону "ім. Кульчицького"! З святом!!!! Сьогодні НАШ День!!!!
Бажаю бойового настрою і скорішого дня Перемоги в нашій війні!!!

Навіяно. Життя після війни

Життя після війни. Буде воно нелегким, для всіх, принаймні перший час. Але це буде зовсім інша історія, інша країна , наша, яку ми здобудемо. Це буде чудова країна.
І у нас буде наше свято. День Перемоги. І не буде воно в травні, а може й буде, це не так важливо. В цей день ми будемо одягати форму, зустрічатись з побратимами по зброї , з волонтерами що завжди були поруч і хто нас усю війну підтримував. Зустрічатись в цей день на Хрещатику, чи в Дебальцеве. Будемо співати пісень що з'явились за час цієї війни, будемо згадувати бої що пройшли разом, будемо сміятись і плакати. Будемо пити мовчки за тих кого втратили на війні. Іменами кращих назвуть школи і вулиці, вже називають.
Наші теперішні вороги і недруги в цей день, та й у всі інші дні теж, будуть опускати очі і казати "це не ми".
Теперішні буйні і хуліганісті ветерани наберуться поважності і респектабельності, їх будуть запрошувати в школи на уроки історії як людей що творили цю саму історію.
Це обов'язково буде. Ми абсолютно не знаємо коли, але ж впевнені що буде.
А поки тягнемо свою лямку, кожен на своєму місці, менше звертаємо на все більш зростаючі крики про зраду і злочинну владу. Історія не дурепа, вона всіх розсудить.
Все буде Україна!!!
Слава Нації!!!

І знову дірки....

Зремонтували санітарку, нічого нового, за свої. Зарплата була декілька днів назад, але її вже немає, закривав дірки. А немає ще елементарного, шприців, недогледів, недокупив. Якщо у когось є можливість дістати 2мг,5мг, з голками, по дві-три упаковки. Диклофенак в таблетках, кетанова в таблетках, спазмалгон, корвалмент ( по пару пачок).
Луганська область, м. Попасна, Нова Пошта #1, Скшетуський Павло

Надибано і збережено

2016 год. Нефть по 45. роисся воюет с ИГИЛом. Потом приходят америкосы и дают в рыло всем (Асаду,пукину, Игилу...) и строят газопроводы из Ирана и Катара в Европу. При этом назначают Израиль смотрящим, а Турцию делают исполнителем. 2017 год. Нефть по 35. Активы роисси арестованны по делу ЮКОСа. Украина подает иски на 100 мдлр. 2018 год. пукин "побеждает на выборах". По всей роиссе голодные бунты перерастают в майданы. Внезапно сообщается о смертельной болезни пукина. И.О. президента Медвед. Вертикаль власти сыпится как хвоя с новогодней елки в феврале. Губернаторы областей способных себя прокормить обьявляют свои области независимыми государствами и просят денег на прокорм населения. Им дают деньги, но взамен забирают ядерное оружие и средства доставки. Губернаторы - президенты дружат с Западом как Ельцин при нефти по 20 долл. Крым возвращают Украине, а за одно ростовскую и воронежскую области. Правый Сектор используют как стабилизирующий фактор на Кавказе. 2020 год. В Прибалтику, Польшу, Беларусь, Украину, некоторые огрызки роисси,Румынию, Грецию, Болгарию и страны бывшей Югославии переносится производство из Китая. Это вызывает острейший экономический кризис в Китае. Китайцы бунтуют против КПК. Происходит кровавая гражданская война в Китае. 2025 год. Англосаксонская цивилизация получает полное доминирование на планете.