Смерть-це стріла, що спрямована в тебе, життя це час для її польоту


(no subject)
vyuko_z_lycka
В війні той лиш бачить красоту, хто красоти ніколи і не бачив, або просто ідіот. В війні лиш кров, злоба й смерть : твоя, друзів, ворогів. І дещо, дещо те що робить з нас людей.

Особливості місцевого полювання
vyuko_z_lycka
Накрутило вночі троє хлопів глушники на стволи і пішли в степ зайців до столу вполювати. Взяли як і годиться двох собачок, щоб зайців тих зганяли, щоб зайці ті по ямочках від хлопів не ховались.
Результат полювання : зайців не знайшли, одна собачка підірвалась на якійсь підірвалці.
Мораль полювання : найближчі декілька років по місцевих степах і лісах краще не вештатись.

(no subject)
vyuko_z_lycka
Багато хто пише в ці дні про Майдан, викладає фото. Одночасно з цим і велика кількість "а для чого було, що це дало"? Ще в чотирнадцятому були намагання розмовляти, пояснювати, зараз вже ні, давно вже стало розділення на свій і чужий, так простіше, так надійніше. Два світи, перший що живе цією країною, допомагає фронту своєю участю, ті які розуміють що кілометри відсутні від їх хати до фронту ніяк не дає відчуття безпеки. Друга половина робить вигляд що їх це не обходить, що це десь далеко, що це не їх справа. Чоловіки що в Києві кажуть "а для чого це тобі, за кого ти там воюєш, я от за цю владу воювати не піду".
Я знаю що зробив Майдан, знаю що він дав особисто мені. Майдан не був за ставлення якоїсь певної політичної сили, не був за зменшення курсу долара чи здешевлення комуналки. Майдан був за зміщення з трону тодішнього тирану і проведення чесних виборів. Обох своїх цілей він досягнув. Всі решта теперішніх гнилих розмов являються спекуляцію подіями трирічної давності. Майдан змінив фактично кожного в цій країні, та й за межами України теж, в різній мірі, але змінив. Ми стали нацією, навіть якщо ми самі це ще не відчуваємо в повній мірі. Ми йдемо вперед, ми станемо сильною і прекрасною країною, хай навіть не так швидко як би нам хотілось.
Майдан відкрив очі на велику кількість речей. На нас, на наше відношення до себе, до ближніх, до країни. Відкрились очі на сусіда, на "братський народ ". Ми змінились внутрішньо, змінились наші погляди на світ і як раніше ніколи вже не буде. Події Майдану і подальша війна не забудеться подальшими поколіннями. Діти, чиє дитинство проходить з постійними новинами про похорони наших солдатів від обстрілів росіян, ніколи цього не забудь, вони передадуть цю пам'ять своїм дітям.
Ми ніколи вже не станемо колишніми. Ми зачерствіли і озлобились. Чергові новини про смерть з керівництва бойовиків чи керівництва РФ несе нам радість. Росіяни самі навчили нас цьому. Навчили нас власним прикладом. Коли ми хоронили Небесну Сотню, вони дали притулок тому хто винен в тих розстрілах і ще до того як виросла трава на могилах, вони привели "зелених чоловічків" в наш Крим. Вони раділи що вкрали в нас нашу територію. Коли вони кричали про страшну київську хунту, ми надавали прихисток тисячам біженців зі Сходу, що тікали від тих яких там немає й до цього часу. В той час як я і тисячі таких самих, в різномасній формі, а кому повезло то ще й в волонтерському броніку, йшли захищати свою землю, вони раділи кожному нашому загиблому герою. Вони раділи тоді коли їх кадрові військові знищували нас в котлах. Вони радісно спостерігали на своїх каналах знущання над нашими полоненими.
Наші душі випалені як пустеля. В них не лишилося місця для псевдохристиянського всепрощення. Не буде цього, не чекайте. Смерті тих хто несе "русскій мір" приносить нам відчуття глибокої радості. Тому що в Гаагу при їх житті ми не віримо. А більше їм жити причин немає для чого.
Слава Україні!

Хвилини гумору, якщо це можна так назвати
vyuko_z_lycka
Про наше забезпечення можна розповісти моєю сьогоднішньою фразою сказаною нашому новому лікарю :
Льоша, якщо ти не перестанеш викидати прострочені ліки, ми дуже скоро залишимось зовсім без медикаментів.

Зима
vyuko_z_lycka
В мороз мінус 24 штовхати бетеер силою взводу, щоб двигун завівся, фітнес ще той)))

Знову відкрите полювання на медиків
vyuko_z_lycka
Недалеко від позицій мого батальйону.
З ПТУРа підбита медична машина. Медик, Наталя, загинула відразу, водій помер в госпіталі. ПТУР наводиться вручну, візуально, дистанція враження цілком дозволяє побачити неозброєним оком що це саме медична машина.
Під час Дибальцевого чотирьох медиків мого підрозділу після підриву на керованій вручну міні (МОН-50) дострілили в потилицю з дев'яти міліметрового.
Це все що потрібно знати про тих хто воює проти нас.

Брати ж
vyuko_z_lycka
Братній народ гарантував братньому народу сім годин тишини, для вивозу мирного братнього населення зпід братнього вогню артилерії по братній Авдіївці. Не так і важливо що своїх гарантій не дотримали. Дружбани ж....

Вся лінія в вогні
vyuko_z_lycka
Війна

Хороший текст, нехай буде тут
vyuko_z_lycka
Относительно языкового закона. Не читал – но одобряю. Этот закон – очередной пограничный столб границы, которой у нас еще нет. Двумя руками – за. В перспективе неплохо было бы сначала в форме шутки, а потом всерьез – перейти и на латиницу. Чем больше мы будем отличаться от РФ – тем лучше. Чем дальше от РФ – тем лучше. Стоило бы и в Конституцию Украины внести некоторые изменения. В первой же строчке. «Україна є суверенна і незалежна, антимоскальска, демократична, соціальна, правова держава.»
Нынешнее поколение украинцев оставит потомкам слабую экономику. Возможно – сильную армию. Но самое важное – это поколение должно отставить потомкам границу с РФ, жесткий визовый режим, «китайскую стену» и сильнейший заряд ненависти к московитам, как носителям антиукраинской идеологии. Ненависть, скажете вы – это плохо. Нет, это хорошо. Особенно, если вспомнить, что в ходе войны с Россией погибло уже не менее 10 тысяч наших граждан. Если вспомнить, как россияне добивали наших раненых в Иловайске. Если вспомнить все, что произошло за эти годы. Ненависть – это самое главное, что мы должны оставить потомкам. Не тяжелую ненависть бессилия, но веселую ненависть неизбежной мести. И полный игнор. В том числе и как государства.
Путин как-то говорил, что Украина – это не государство. Почему мы должны считать РФ – государством? Это множество народов, порабощенных москалями. Ебаная омела, паразит, возникший на теле Киевской Руси и высосавший из нее жизнь.
Мы не должны иметь дипломатических отношений с Москальщиной, ограниченной МКАД. Но мы должны налаживать отношения со всеми народами на территории РФ, которые намерены вырваться из москальского ига. С чеченцами, татарами, тувинцами и десятками других народов. Мы должны начинать говорить с Китаем об отношениях с принадлежащим им по праву территориям РФ за Уралом. Потому что когда великий народ Хань начнет наступление на РФ, мы откроем второй фронт и заберем назад свои исконные земли.
«Уююй», скажут совы нежные. Но ведь вся наша экономика завязана на РФ, нам некуда продавать свои товары, мы все умрем. С таким посылом следовало бы сразу сдаться или застрелиться. И это неправда. С нашей территорией и нашей численностью, мы вполне сможем жить без России. И даже без ЕС.
Задача нынешнего поколения, поколения которое своими глазами видело как москали убивали украинцев – это дать мощный импульс «Прочь от Москвы!» следующим поколениям. И сохранить государство. Все остальное — вторично. Нам нечего терять кроме ненависти и страны!!!
Слава Україні!!!

Доречі!!!
vyuko_z_lycka

Тільки через два роки вже офіційно

(no subject)
vyuko_z_lycka
З вчорашньої розмови
- Тайра, мені потрібен мішок для "200", на вже. На нашу базу в Попасній
- блін, Пілюля, що в вас там сталось?
- та нє, нормально все, не хвилюйся, інсульт.
- а, то й добре.


Я тільки потім зрозумів що щось в цій телефонній розмові не так.

Коротко і без розпилювання
vyuko_z_lycka
Рік розпочався ,всі чогось чекають на Новий рік хорошого і позитивного .
Можна трохи розповісти (порушення зберігання таємниці не буде): в 2017 буде дуже багато позитивних подій з зони АТО для нас і зовсім кепських для орків. Величезні шанси закінчити війну до кінця року, але й можливе затягнення до кінця весни 2018. В кінці нашого тунелю засвітився прожектор.
Не варто також робити паніки стосовно економіки, в цьому плані теж досить сильні, плюс підтримка союзників. З початку весни вихід на азіатські та південноамериканська ринки, хто має аналітику в голові то розуміє що це нам дасть.
Чого точно не буде:
Повномасштабного вторгнення орків(маємо вже щит і підтримку союзників)
Дефолту
Зміни у віднощенні ключових гравців (США, ЄС, Британія, Канада) до питань України не відбудеться, підтримка і допомога вже зараз збільшується.
Все в наших і тільки наших руках . Продовжуємо працювати кожен на своєму місці і все в нас буде.
Собаки гавкають, а наш караван йде і з кожним днем міцнішає.

Слава Україні

(no subject)
vyuko_z_lycka

(no subject)
vyuko_z_lycka
Що за дурна мода пішла, скидувати в наше море різний мотлох і металолом? Вони його копали???

(no subject)
vyuko_z_lycka
На ділянці де мої хлопці шестеро 200,двадцять три поранено. Працює важка арта, з далеких позицій

Пілюлькін мало не скурвився, або користь нелюбові творчості П. Зіброва
vyuko_z_lycka
Вчора, прогулянка, піднімаюсь по Михайлівській від Майдану. І тут раптом ВІН, барбершоп!!! У дружини ідея, аблагародіть мою бороду: давай зайдемо - а давай. Підходимо, а через вікно бачимо що там Зібрав, отой самий. Ясєнь - пєсєнь, що це стало причиною не заходити і моя руда борода не втратила ані міліметра. Мені подобається моя борода, що б не казали гламурні лісоруби.
І так, я в Києві, на короткому відпочинку))

11 грудня
vyuko_z_lycka
Вчора для мене була дата. Дата відліку шляхом в три роки.
Три роки назад, саме одинадцятого грудня я вранці прийшов на Майдан. На Майдан в спроможність якого я насправді не вірив, не вірив в можливість зміни системи. Але я приїхав. Після нічного штурму. Побачив по тв побитих людей, з залитими кров'ю обличчями. І поїхав туди, тому що мав на той час досить великий досвід екстремальної медицини. Залишив свою майстерню, яку дуже любив, залишив свою секцію по стрільбі, яку вже почав ставити на ноги. Як казав своїм "на три - чотири дні, максимум тиждень, на більше то не потягне". Я мусив там бути.
Мене через спільних знайомих звели саме з другою сотнею, я їхав туди медиком, мене там вже чекали. Зайшов вранці в намет сотні, "привіт хлопці", при вході сидів сотник, в руках два мандарини, простягнув мене "їж!". "Привіт, я з Луцька, медик, до вас". "їж!!". Хотів пожартувати "а вони не навколоті?". "Їж!!!!!".
Так от з часу тих мандаринок пройшло вчора вже три роки. За цей час був Майдан, майже з перших днів і до кінця без перерви. Було Грушевського і Інституцька. Були патрулювання правопорядку Києва, який полишили міліція напризволяще. Було заснування нами Національної Гвардії і першого її батальйону, набраного саме з нас. Був Слов'янськ, голодування в оточенні, налагодження перших волонтерів що їздили б на позиції. Були перші бої, перші вбиті, перші загиблі які стали за короткий час блище аніж родичі. Була легка ейфорія від звільнення Словянська. Були жорсткі тренування і підготовка в складі групи покійного Ендрю. Була робота в складі першої медроти і десятки поранених що пройшли через мої руки і чи не ще більше загиблих.... Багато було чого...
Багато чого було за цих три роки... Багато чого що памятатиму все життя, а й багато чого що краще не знати і витерти з пам'яті.
За ці три роки маю сивину, тому й голю голову, або ж на коротко.
Багато чого було за ці три роки, дуже багато.
Кляті дві мандаринки...
А попереду ще три роки, за моїм контрактом ще три роки. Ще не менше насичених три роки.
Скоро знову початок чергових подій про які заговорить весь світ.
Живемо далі. Життя покаже.

(no subject)
vyuko_z_lycka

було сумно, хлопці зробили декілька фото і обробити, щоб підняти мені настрій. Нє, ну класні вони ж в мене)))

Вєсєлухі з "передка"
vyuko_z_lycka
- наблюдайтє, агонь нє акровать!
- мінус, не прийняв
- агонь!!!! нє!!!акривать!!!
- погано чути, повторіть
- АГОНЬ...
- плюс, прийняв, агонь!!!
- атставіть агонь!!!!!!
- да, вас почули, виконуєм вже, АГОНЬ!!!!
- ахвижйобвашумать, ви шо там тварітє???????!!!!!
- доповідаю, команду "агонь" виконано, відстрілялись на "відмінно", є вже підтвердження "целі унічьтожені"
-.... Маладєц... поздравляю... но к вєчєру, на всякій случяй, напішетє обьяснітєльниє

Пілюлькін, або мандрівка туди й назад
vyuko_z_lycka
Вчора була знаменна дата. Дві події в один день, події заради яких вартувало на один день приїхати до Києва.
Вручення президентом штандарту батальйону, тепер ми вже капець як офіційно "батальйон імені героя України генерал - майора Сергія Кульчицького". Президент, Аваков, Турчинов, Полторак, Парубій і тд. то звичайно приємно, але було також багато колишніх бійців (якщо уявити що "кульчики" можуть бути колишніми) і друзів підрозділу.
Плюс дата співпала з днем заснування рідної другої сотні самооборони Майдану, нашої "двоєчки".
Обидві події особисто для мене були дуже важливі і значущі. Дякую всім хто був в цей день поруч, хто поздоровив. Заради цього вартувало приїхати з АТО. А зараз інтерсіті везе мене назад, шість годин потягом, годинку після нього ще до Попасної і все, знову в іншій реальності. Так, з Києва до фронту не так вже й далеко.
Дякую тим з ким зміг зустрітись, вибачаюсь перед тими з ким не встиг.


Запис для історії
vyuko_z_lycka

Нещодавно попали в аварію.
Черговий раз зламалась моя санітарна машинка і змушений був звернутись за допомогою до сусідів. ASAB, Хоттабича. Надали свою машинку, з водієм в комплекті. І що Ви думаєте? Ми таки добряче попали. Проїжджаючи один з блокпостів, водій не помітив протитанкові йожики (як можна не помітити здоровенну хрєнь зварену з залізничних рельс висотою в півтора метра то вже інша мова) і в'їхав в них. Врятувала нас виключно маса машини (4.200 кг). Підкинуло з страшним гуркотом досить добре. Я бачив своїми очима двічі як підриваються транспорти на мінах, думав що це один з них. Давненько я так не лякайся... Результат: два йожика таки зламали, машина побита, але ремонтабельна, ми четверо навіть без синців.
Ось така пригода...

Фотохроніка
vyuko_z_lycka
Перевірка документів, зачистка, м. Попасна, Луганська обл.
2 відд. 1 вз. 1 р. бат. Кульчицького. Осінь 2016 р.

НАТО в пічялі.......
vyuko_z_lycka

Нехай тут полежить

(no subject)
vyuko_z_lycka
Рік скоро завершиться.
За 2016 на сьогодні (19.11.16) 1218 "200". І ми вже лиш цифри.

(no subject)
vyuko_z_lycka
Звільнення Іллі це показуха

?

Log in

No account? Create an account